Учнівський парламент - 2016Радники парламенту - 2016

Лілія Бикова (9Б), голова учнівського парламенту:

Я стала керівником учнівського парламенту, щоби активізувати учнів до дозвіллєвої діяльності, допомагати класним керівникам, робити шкільне життя кращим. Найближчими вихідними учнівський парламент організовує відпочинкове дозвілля з метою здружити наш новостворений колектив для подальшої спільної праці, а також, звісно, відпочити. Далі з допомогою моїх помічників проведемо конкурс «Міс школи», екскурсії, квести та інше. У мене є плани, однак я готова радитися і дослухатися до пропозицій кожної дитини.

Тетяна Гаряча (8Б), заступник голови учнівського парламенту:

Я горю бажанням провести конкурс «Ми – п’ятикласники!». Так як після початкової школи дітям важко призвичаїтися до нових вимог, то такі заходи сприятимуть поліпшенню психологічного комфорту учнів, які розпочали навчання в початковій школі. На конкурсі «Ми – п’ятикласники!» кожна дитина може представити свої таланти, а професійне журі – оцінити їх, нагородивши грамотами. Для проведення такого заходу хочу залучитися підтримкою класних керівників та, звичайно ж, прислухатися до дітей.

Володимир Кочетков (7Б), заступник голови учнівського парламенту:

Я хотів би розвивати наший колектив та залучати до різних заходів, найближчий із яких – День міста. На ньому ми будемо представляти нашу школу. Виставку всією школою готували заздалегідь – тому вона має бути класною!