17 вересня наша школа взяла активну участь у святкуванні 262-ої річниці Дня міста.

Ми на святі в Ковалівському парку представила композицію із прикрас у вигляді різноманітних квітів. Особливу подяку в підготовці та проведенні виставки висловлюємо: Лілії Биковій, Володимиру Кочеткову, Катерині Потривайло, Данилові Луцюку, Іванові Луцюку, Кірілу Деркачу, Миколі Аширбекову.

Діти знайомили відвідувачів із життям нашої школи, відвідували майстер-класи та пригощали один одного кашею та чаєм. Анна Варакута (8Б) вперше на такому почесному заході для всієї громади міста декламувала свій вірш «Моя маленька батьківщина». «Зізнаюся, що було хвилювання, але коли я вийшла на сцену біля театру Кропивницького, то впевнено прочитала свою патріотичну поезію», – коментує Аня.

Також нам поталанило на зустріч із випускником 1967-го року Анатолієм Сотником. Ми поспілкувалися з ним, а потім він приніс для рідної школи світлини своїх шкільних років.

Отож, цьогорічний День міста подарував нам не лише корисне дозвілля та гарний настрій, а й нові знайомства, які допоможуть краще усвідомити історію 22 школи та міста в цілому.

Дар’я Негара, 7А

Ми на Дні міста Ми на Дні міста Ми на Дні міста Ми на Дні міста