30 років Учнівському парламенту!14 вересня в залі під Блакитним небом школярі, вчителі та широка громадськість спільно святкували знакову подію – 30-річчя Учнівського парламенту, який уперше було впроваджено саме в нашій школі.

Ставати дедалі більш організованими, ініціативними, відповідальними, а головне – мати бажання змінювати світ на краще, – мабуть, тою чи іншою мірою, прояв сутності кожної людини. Про це і розповіли депутати Учнівського парламенту тим, хто завітав на затишну залу цього знаменного дня. Завдяки підтримці народного депутата України Станіслава Березкіна всім присутнім на заході подаровано концерт, в якому звучали пісні знаменитого естрадного співака Мусліма Магомаєва. Камерний оркестр «Концертіно», лауреат міжнародних конкурсів вокалістів Ярослав Страшной та інші учасники дійства збагатили простір атмосферою музики, співу та позитивних емоцій.

Під час свята всім причетним до розвитку важливого соціально-педагогічного проекту «Учнівський парламент» були вручені почесні нагрудні знаки, після чого між Учнівським парламентом та народним депутатом України було укладено спільну угоду про співпрацю.

30 років Учнівському парламенту! 30 років Учнівському парламенту! 30 років Учнівському парламенту! 30 років Учнівському парламенту!
30 років Учнівському парламенту! 30 років Учнівському парламенту!