Запрошуємо в клуб-студію «У поетиці»

До уваги всіх, хто пише та бажає навчатися творенню поезії, прози, драматургії!

Запрошуємо до літературного клуб-студії «У поетиці», на якому кожен учень може почитати свою поезію, вдосконалити власні твори і взагалі самовиразитися через літературне слово.

У кожного є можливість реально публікуватися в найпрестижніших виданнях краю та України, брати та вигравати в різноманітних літературних конкурсах.

Нагадаємо, що учасники літературного клубу-студії «У поетиці» вже неодноразово ставали переможцями в міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Так Юлія Васильченко стала лауреаткою IV-го Міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча гора» та Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвяченому Ліні Костенко. Анна Варакута отримала «Гран-Прі» в IV міському конкурсі художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь літературного міста» в номінації «Власний твір» за казку «Справжні дива у новорічну ніч». Твори вихованців шкільного клубу «У поетиці» звучали в ефірах обласного радіо «Скіфія-Центр» та розміщувалися на поважних сайтах.

Кращі учнівські твори потраплять до альманаху поетів селища Гірничого «Тепло Холодної гори», який буде створено до 90-річного ювілею школи.

Тож запрошуємо усіх у дивовижний світ поетики!

Зустрічі відбуваються щосереди в музейній залі школи з 13.30 до 15.00. Керівник: член обласної літературної студії «Степ», лауреат Міжнародного конкурсу «Гранослов», лауреат премії «Смолоскип» Василь Левицький.