Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

19 жовтня педагогічний колектив у рамках самоосвітніх заходів завітав до художньо-меморіального музею О.О. Осмьоркіна.

Мальовничу екскурсію для нас провів Андрій Надєждінзаслужений художник України, член Національної Спілки художників України, живописець, мистецтвознавець, лауреат обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

Сам музей, у якому ми побували, розташований у будинку, де провів свої дитячі і юнацькі роки видатний художник першої половини ХХ століття Олександр Осмьоркін. Будинок побудований за власним проектом відомого українського архітектора Якова Паученка, рідного дядька О.О. Осмьоркіна.

«Все, чим займався Яків Паученко, почалося з цього будинку Осмьоркіна», підкреслив мистецтвознавець Андрій Надєждін. Племінник Я. Паученка Олександр із дитинства перебував в мистецькому середовищі – відтак і все життя видатного живописця вписане в історію мистецтва і нашого міста. О. Осмьоркін мав тісні дружні стосунки з поетами: Сергієм Єсєніним, Анною Ахматовою, іншими поетами срібного віку.

Колекції картин художника – а це понад 700 творів живопису, графіки, театральних декорацій знаходяться в Третьяковській галереї, Музеї образотворчих мистецтв ім. Олександра Пушкіна (обидва — Москва), Російському музеї (Санкт-Петербург), Київському музеї російського мистецтва, у художніх музеях Одеси, Полтави, Дніпра, Ялти, Сімферополя – там, де художник працював у різний час. У нашому місті зберігається величезний спадок митця, вже тривалий час існує обласна премія у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

Також ми переглянули виставки картин місцевої художниці Лариси Яковлевої.

На завершення екскурсії ми замилувалися світлинами, які ілюструють барвисту архітектуру нашого міста, створену великою мірою нашим будівничим всеукраїнського значення Яковом Паученком.

На згадку ми залишили теплі враження про зустріч у журналі відвідування музею та в своїх серцях і душах, придбали навчальний матеріал для використання на уроках літератури та образотворчого мистецтва.

Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї
Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї
Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї
Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї Естетичні канікули в музеї

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+