«Здається, байка…»

Підсумковий інтегрований урок-квест із зарубіжної літератури провели учні 6А класу. Це була незвична за формою і цікава за змістом мандрівка дітей у світ зарубіжної та української літератури, музичного мистецтва та природознавства.

Вивчивши тему «Мудрість байки» із зарубіжної літератури, учням пропонувалось перевірити свої знання з теми, закріпити вміння розуміти алегоричний підтекст байок, розвинути творчі здібності, показати вміння працювати у групі та будувати колективні висновки. Урок проходив у різних кабінетах школи, тому на допомогу прийшли вчителі Катерина Хомутовська (вчитель української літератури), Світлана Тунік (вчитель музичного мистецтва), а також старшокласниці Анастасія Полякова (9А), Олександра Сєдова, Ксенія Хоменко, Марія Сагура (9Б), які стали інструкторами на кожному етапі гри та оцінювали діяльність команд.

За відгуками дітей можна говорити про доцільність проведення таких уроків, в яких кожен показав свої досягнення та навчився працювати в команді.

Рябуха Наталія,
вчитель зарубіжної літератури

«Здається, байка…» «Здається, байка…» «Здається, байка…» «Здається, байка…»