У рамках місячника мови ми доводили всім, що сумлінно вивчаємо та любимо нашу рідну українську мову, адже проходив місячник української писемності. Разом із вчителькою української мови та літератури Іриною Бігун ми взяли участь у проекті «Рідна мова в рідній школі» — створювали ілюстрації до творів українських письменників, знайомили своїх однокласників із власними творами, писали листи літературним героям. Результати своєї роботи демонструємо під час загальношкільної виставки.

Виставку організували учитель трудового навчання Алла Полунчукова та педагог-організатор Марина Лазовік.

«Моя робота – це вишивка квітів, обрамлена дерев’яною рамочкою», – коментує Варвара Тимчук. А взагалі на виставці ми бачимо і витвори з бісеру, і з тканин, і з солоного тіста, роботи в техніці печворк, аплікації. Українську хатку зробили учні 5-х класів та хлопчики з 7А, український вінок сплели дівчата 8-х класів, національну криницю витворив Євген Маленко (5А).

Анастасія Дерій, 7А, Варвара Тимчук, 6А
фото Володимира Кочеткова, 7Б, Маргарити Гребенкової, 6Б

Наші вироби до Свята мови Наші вироби до Свята мови Наші вироби до Свята мови Наші вироби до Свята мови