Остерігаймося сучасного рабства!

1 грудня в рамках всеукраїнської акції «16 днів без насильства» учні випускники школи переглянули документальний фільм та поспілкувалися на тему рабства в сучасному світі.

Фільм «Життя на продаж», створений в партнерстві з Амбасадою США в Україні, Міжнародною організацією з міграції, міністерствами соціальної політики та внутрішніх справ України, розповідає реальні історії життя наших співгромадян, які потрапили в трудове чи сексуальне рабства.

Розповіла кожному учню про цю важливу соціальну проблему, вказала на необхідність бути пильними при перебуванні за кордоном, а також розтлумачила основні алгоритми дій у випадку підозри щодо здійснення торгівлі людьми.

За статистичними даними з 1991 року більше 120 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. Деякі з них змогли повернутися та розпочати нове життя. Та все ж проблема не зникає, люди продовжують від неї страждати. Завдання школи – поглиблювати знання учнівства про потенційні загрози експлуатації та про права мігрантів.

Світлана Алєксандрова, учитель історії