Музична феєрія казки

Світ здавався би набагато похмурішим, якби в ньому не було… казок! Адже чарівні історії люблять усі – і малеча, і дорослі. Казки набагато цікавіші, коли не просто читаєш або слухаєш їхній текст, а чуєш музику – неодмінну складову музичних казок. Тому 1 грудня на уроці музичного мистецтва учні 4-х класів здійснили мандрівку до музичної казки-опери Миколи Лисенка «Коза-Дереза».

Під час уроку діти познайомилися з чарівною музикою, що допомогла здійснити подорож казкою, розучили пісні головних героїв та зіграли ролі Лисички, Кози-Дерези, Вовчика та Рака. Але найкращим подарунком для нас були дитячі малюнки до опери.

Саме з дитинства ми вчимося бути Людиною. Цьому вчать мамина колискова, ігри й розваги, казки і дитячі пісеньки. З ними ми дорослішаємо, вчимося розуміти життя і людей.

Світлана Тунік, вчитель музичного мистецтва