Бути волонтером – це почесно!

6 грудня до Міжнародного дня волонтера до 9Б завітали волонтери громадської організації «Серця матерів Кіровоградщини»: Інна Колпак, Оксана Аветісян, Ірина Шаповалова та Олена Шпелевенко.

Вони творять безліч добрих справ: допомагають військовим, знедоленим, онкохворим та ін.

«Моє волонтерство розпочалося з неможливості стояти осторонь проблем, які постали перед Україною, розповідає керівник волонтерського центру «Серця матерів Кіровоградщини» Інна Колпак. – У мене велика надія на ваше покоління. Адже старші діти зараз захищають нас на сході України, а молодші діти – це ви, маєте підтримувати нас тут».

Її посестра Оксана Аветісян підкреслює: «В Україні волонтерський рух тільки набирає обертів. Закінчиться війна, а в Україні буде безліч напрямків для волонтерської діяльності».

«Волонтерство – це велика і довга справа, – зазначила активістка, наша постійна гостя школи, разом із якою ми плетемо маскувальні сітки Ірина Шаповалова. – Однак патріотизм виховується маленькими справами».

«У мене все почалося з Майдану. Сидіти перед телевізором нічого не дає – потрібно було діяти, – розповідає свою історію приходу в волонтерство Олена Шпелевенко. – Наш ворог був сильним, але він не зміг передбачити, що українці настільки згуртуються. Тому – ми непереможні. Тому ми – переможемо!».

Волонтерська організація «Серця матерів Кіровоградщини» запланувала створення для нашої школи медаль за волонтерство. А учні нашої школи планують й надалі писати листівки для Захисників України, збирати пластикові кришечки та зняти відеоролик з новорічним привітанням.