15 грудня, в передсвяткові дні, до рідної шкільної домівки завітали випускники 2016 року.

Тепла, дружня, весела (хоч і ностальгійна) атмосфера… Спілкування з наставницею, класним керівником Наталією Володимирівною Мальованою. Спогади про шкільні часи, розмови випускників (тепер уже студентів) про своє сучасне, лаконічні записи у Візитаційній книзі.

«Знову в рідній школі. І дуже приємно, що нас зустрічають з теплотою, як рідних, із фотоапаратами, як справжніх зірок», – з усмішкою каже Анна Бабірад.

«Так приємно бачити рідних людей, які навчили нас і яким ми вдячні за всі роки, проведені разом. Адже стіни університету ніколи не замінять нашої рідної школи», – написала Вікторія Куца.

«Ми знову тут, у рідній школі. І щоб у житті нашому не відбувалося, все одно повертаємося сюди: до рідних учителів, рідних парт, стін». Сподіваємося, що будемо вертатися сюди частіше, незважаючи на навчання в університеті» (Альона Федченко).

«Коли ми прийшли до школи, нахлинуло багато приємних спогадів. Настільки рідні стіни зустрічали нас, що не хотілося йти. Дуже була рада побачити всіх учителів» (Ксенія Данільченко).

«Минуло півроку, а наче років п’ять. Дуже сумую за рідною школою» (Анастасія Мацак).

«Як приємно знову повернутися в рідні стіни школи. Заходиш і розумієш – ти вдома. Дякую найкращій школі на Гірничому за незабутні роки. Успіхів та процвітання любій школі» (Наталя Куцевол).

Рідні випускники, пам’ятайте, що ми завжди чекаємо на вас!

Прилетіли наші ластівки Прилетіли наші ластівки Прилетіли наші ластівки Прилетіли наші ластівки