Приємно вітати малечу

19 грудня, у День святого Миколая, учнівський парламент привітав дітей зі святом. Сценарій склала педагог-організатор Марина Лазовік. Репетирували учні довго й наполегливо. Актори: Віталій Смаглюк (9Б) – Святий Миколай; Крістіна Гончаренко (8Б) – Зима; Гліб Ордієвич (7Б) та Валерія Борисенко (9Б) були Янголами; Валерія Грінько та Михайло Стах – грали Чортиків.

Багато хто з малечі також зачитали віршики нашим акторам. Діти привітали всіх учнів початкової школи, а також завітали ще й до 5-х класів.

«Ми старалися зробити для дітям свято – і, судячи з настрою малечі, над це вдалося! – кажуть втомлені учні. – Своїх знайомих старшокласників ми привітаємо окремо».

Найкращі учні, спортсмени та артисти за сприяння народного депутата Станіслава Березкіна отримали можливість сьогодні переглянути виставу «Івасик-Телесик» у ляльковому театрі.

Так що Свято Миколая, можна сказати, охопило всю школу!

Крістіна Гончаренко, 8Б

Приємно вітати малечу Приємно вітати малечу Приємно вітати малечу Приємно вітати малечу