Веселі новорічні дзвоники

26 та 27 грудня для учнів школи провели новорічні дзвоники. Заходи були наповнені атмосферою свята та творчості. Ведучими були: Кіріл Диркач та Карина Білова. Роль Баби Яги виконала Крістіна Гончаренко. Також допомагали депутати учнівського парламенту.

Концертна програма була насиченою: Аріанна Царенко (6А) заспівала «Новогодний хоровод», Поліна Ганіч (6А) та Ірина Андрюшкіна (6Б) порадували піснею «Україна колядує». Учениці 6Б Ольга Козленко, Маргарита Гребенкова, Анастасія Антипенко та Ірина Андрюшкіна повідали, які дива трапляються «Під Новий рік».

Карина Семків та Дарія Ширінська (5А) урочистість свята підкреслили піснею «Праздник к нам приходит». Світлана Сьогіна заспівала «Снежинку». Тетяна Шевченко та Ксенія Мацола (7А) лірично заспівали «Небо». Їхня одколасниця Яна Брусенцева станцювал запальне «Ча-ча-ча». А ще Максим Резніченко (5Б) заграв на гітарі славнозвісний хіт – веселі новорічні дзвоники «Jingle bells», які давно стали музичним символом новорічних та різдвяних свят!

Влад Резінкін, 5Б