Привіти з Харкова та ПольщіПривіти з Харкова та Польщі16 січня до рідної школи завітали наші випускники 2016 року: Анастасія Марущак та Вадим Яценко. Наші вихованці залишили в візитаційній книзі вітання учителям та розповіді про своє сьогодення.

«Вітаю сердечно рідну школу!

Великий внесок в моєму житті відіграла школа та любі вчителі. Завдяки вам я змогла досягти успіхів та напрацювати авторитет в університеті. Я зараз навчаюся в одному з найпрестижніших навчальних закладів Польщі. Завдяки відданості вчителів і знанням, які вони вклали в мене, я маю можливість здобути європейську освіту.

Навчаюся на факультеті журналістики «Wyższa Szkoła Gospodarki». Це чудова можливість проявити свої креативність та талант. Ця професія мені дуже імпонує, і я ні хвилини не шкодую про вибір.

Прославлятиму свою рідну країну, місто та любу школу.

Бажаю рідній школі досягнення вершин, аби з кожним роком все більше і більше було випускників, якими буде пишатися світ.

З найщирішими побажаннями та любов’ю Анастасія Марущак, випускниця 2016 року».

«Зараз навчаюся в Харківському політехнічному інституті на факультеті транспортного машинобудування. Дуже вдячний рідній школі за надані знання. Майбутнє за нами!

З повагою, Вадим Яценко, випускник нашої школи 2016 року»

«Шановні вчителі! Не вперше завітав до рідної alma mater. Завжди з радістю зустрічаюся зі своїми наставниками. Пишаюся тим, що у моєму житті була така самобутня школа. Пам’ятаю Вас і люблю.

З повагою, Артем Шаповалов, випускник нашої школи 2016 року»