Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

8 лютого у школі відбувся семінар вчителів 4-х класів «Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес початкової школи».

Ми познайомили учасників семінару з використанням сучасних інформаційних технологій в навчальному процесі початкової школи та напрямками формування основ інформаційної компетентності молодших школярів; спонукали для вивчення та впровадження інформаційних технологій в навчально-виховному процесі в своїй педагогічній діяльності.

Поліна Драч, заступник директора школи, представила свої напрацювання з українська мови, зокрема в темах «Робота з текстом» та «Редагування тексту».

Ольга Ситник, голова МО вчителів початкових класів представила урок «Використання веб-ресурсів шкільного сайту в структурі проведення сучасного уроку математики».

«Під час заняття з літературного читання діти повинні були зайти, зареєструватися, прочитати тексти та виконати тестові завдання, – розповідає О. Ситник. – Важливим є те, що діти самі могли побачити свої результати, виправити помилки – і пройти тест знову».

На семінарі була представлено збірник «Завдання для перевірки знань учнів 4-го класу з математики» та продемонстровано фрагменти уроків із використанням ІКТ на теми: «Літературне читання», «Робота з літературним твором», «Виконання тестових завдань».

Особливо потрібною робота в початковій школі стає в зв’язку загальнодержавним моніторингом стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи, який буде проводити МОН у 2017 році.

Активно долучилися до проведення семінару заступник директора Валерій Прядун та лаборант Валентина Мосейчук.

Випробування на творчість Випробування на творчість Випробування на творчість Випробування на творчість
Випробування на творчість Випробування на творчість Випробування на творчість Випробування на творчість

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+