Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

нтернет-безпека, або «Без паніки!»

24 лютого депутати шкільного парламенту поспілкувалися на тему «Інтернет-безпека». Обговорили, чому зараз мережа так часто підштовхує підлітків на страшні вчинки. Статистика самогубств у підлітків нині дійсно дуже велика. Наші учні обговорили цю проблему і підготували звернення до своїх однолітків та їх батьків.

Юні друзі! Знайте, що у вас завжди є підтримка – це ваші батьки, вчителі. Проблеми минають, якими б складними вони не здавались сьогодні. Головний скарб – ваше життя! Не дайте нікому вас його позбавити! Вірте, що лише від вас залежить, чи буде воно щасливим!

Шановні батьки! Хочемо звернути вашу увагу на хвилюючу сьогодні всіх тему: як вберегти дітей від депресивних настроїв, які можуть довести до суїциду.

Йдеться про нині популярні серед підлітків групи в соціальних мережах: «Синій Кит», «F57», «F58», «Разбуди меня в 4:20», «Море китов», «Тихий дом».

У цих групах підліткам пропонують вирішити їх проблеми (на їх погляд – дуже складні), про які діти в подробицях самі розповідають кураторам (адміністраторам) даних груп. Дізнаючись всю інформацію куратор починає шантажувати підлітка, погрожує, вже знаючи контакти жертви, завдати шкоди рідним і близьким. Так починається так звана «гра» з п’ятдесятьма різними завданнями: шрамувати собі шкіру, дивитись страшні відео, кидатись під машини, відмовлятися від спілкування з оточуючими. Останнім завданням є вчинення самогубства.

Цю інформацію ми доводимо до батьків не для того, аби вони впадали в паніку, хаотично заривались в інтернет-сторінки ваших дітей. Просто бодай годину на день виділяйте на спілкування з нами, дізнайтесь про те, як у нас справи і дайте зрозуміти, що вам не все одно, що ви завжди нас підтримаєте. Цього буде достатньо, щоб ми не шукали собі підтримку у зовсім чужих і незнайомих людях.

Лілія Бикова, Костянтин Бабоша,
Марія Сагура, Катерина Потривайло,
депутати учнівського парламенту

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+