Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

13 березня до нас завітав відомий телеведучий і журналіст Дмитро Шульга. Спершу гість зустрівся з учнями 11 класу і як викладач розповів про особливості вступу та навчання на факультеті філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Після цього Д. Шульга поспілкувався з депутатами учнівського парламенту про обласний конкурс «Шкільна журналістика», який відбудеться вже наступного місяця, заходи, які проводяться його факультетом.

Зустріч проходила з дев’ятикласниками, учителями, бібліотекарем. На ній гість зосередився на питаннях журналістської роботи. Як ведучий телепрограми «Єлисаветградський книговир» він брав інтерв’ю у таких відомих діячів культури, як Олег Скрипка (лідера гурту «ВВ»), Андрій Хливнюк (музичний гурт «Бумбокс»), у закордонних митців.

Зараз Дмитро Шульга одночасно працює журналістом і на телебаченні, і на радіо, і в друкованій пресі, і на інтернет-сайтах. Він показав декілька презентаційних відео телепрограм «Єлисаветградський книговир» з рубрик: «Читайте» (у ній ведучий читає свої рецензії на книги, оригінально розповідає та представляє твори художньої літератури), «Дивіться» (відома книга порівнюється з її екранізацією).

«Якщо Ви вмієте щось робити гарно, то Ви неодмінно будете затребувані в суспільстві! – підкреслив під час зустрічі Дмитро Шульга. – Якщо ви зацікавлені стати справжніми журналістами, то ласкаво просимо на факультет філології та журналістики!».

Наприкінці зустрічі Д. Шульга запросив учнів ставати не тільки глядачами, а й учасниками і навіть творцями телевізійних програм. Тож запрошуємо до співтворчості!

У візитацій ній книзі викладач, кандидат філологічних наук, журналіст Дмитро Шульга записав: «У захопленні від того, як ваша школа зберігає та популяризує свою історію! Задоволення (і морального, й матеріального) усьому педагогічному колективу від роботи! Так тримати!».

Лілія Бикова, фото автора

«Журналістика – це володіння словом» «Журналістика – це володіння словом» «Журналістика – це володіння словом» «Журналістика – це володіння словом»

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+