13 березня до нас завітав відомий телеведучий і журналіст Дмитро Шульга. Спершу гість зустрівся з учнями 11 класу і як викладач розповів про особливості вступу та навчання на факультеті філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Після цього Д. Шульга поспілкувався з депутатами учнівського парламенту про обласний конкурс «Шкільна журналістика», який відбудеться вже наступного місяця, заходи, які проводяться його факультетом.

Зустріч проходила з дев’ятикласниками, учителями, бібліотекарем. На ній гість зосередився на питаннях журналістської роботи. Як ведучий телепрограми «Єлисаветградський книговир» він брав інтерв’ю у таких відомих діячів культури, як Олег Скрипка (лідера гурту «ВВ»), Андрій Хливнюк (музичний гурт «Бумбокс»), у закордонних митців.

Зараз Дмитро Шульга одночасно працює журналістом і на телебаченні, і на радіо, і в друкованій пресі, і на інтернет-сайтах. Він показав декілька презентаційних відео телепрограм «Єлисаветградський книговир» з рубрик: «Читайте» (у ній ведучий читає свої рецензії на книги, оригінально розповідає та представляє твори художньої літератури), «Дивіться» (відома книга порівнюється з її екранізацією).

«Якщо Ви вмієте щось робити гарно, то Ви неодмінно будете затребувані в суспільстві! – підкреслив під час зустрічі Дмитро Шульга. – Якщо ви зацікавлені стати справжніми журналістами, то ласкаво просимо на факультет філології та журналістики!».

Наприкінці зустрічі Д. Шульга запросив учнів ставати не тільки глядачами, а й учасниками і навіть творцями телевізійних програм. Тож запрошуємо до співтворчості!

У візитацій ній книзі викладач, кандидат філологічних наук, журналіст Дмитро Шульга записав: «У захопленні від того, як ваша школа зберігає та популяризує свою історію! Задоволення (і морального, й матеріального) усьому педагогічному колективу від роботи! Так тримати!».

Лілія Бикова, фото автора

«Журналістика – це володіння словом» «Журналістика – це володіння словом» «Журналістика – це володіння словом» «Журналістика – це володіння словом»