Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

4 квітня дружним педагогічним колективом ми глибше пізнавали назву нашого міста в Меморіальному музеї Марка Кропивницького.

На подвір’ї садиби нас радо зустрів хранитель музею Микола Галицький. Його привітальне слово та розповідь вразили всіх своєю чуттєвістю та патріотизмом.

Екскурсію музеєм провела краєзнавець Ніна Черняк. Історія ствердно підкреслює, що Марко Кропивницький – не просто талановита людина, борець за українську мову, драматургію, а засновник театру корифеїв, ціла епоха в українському мистецтві. А наш український професійний театр – частка світового театрального мистецтва. Адже, сам народ називав Марка Кропивницького наступником Тараса Шевченка.

У залах музею ми знайшли світлини та факти, пов’язані з історією нашої школи. Так Микола Федоровський, який відіграв важливу роль у розвиткові театральної справи, і водночас завдяки йому відкрито безплатне ремісничо-грамотне училище, яке стало предтечею нашої школи.

Серед всеукраїнсько відомих театрально-мистецьких діячів багато і наших земляків. Наприклад, український театральний режисер, актор театру і кіно Гнат Юра та керівник Національного заслуженого академічного українського народного хору України ім. Григорія Верьовки Анатолій Авдієвський (обоє родом із Підлісного).

На завершення зустрічі переглянули виставку до 150-річя від дня народження Марії Доленко та від імені колективу директор школи залишив відгук у книзі відвідувань: «Хай завжди в світлиці Кропивницького випромінюється українська культура та мистецтво на весь світ!»

Тож постать М. Кропивницького об’єднує учителів, випускників шкіл, усе суспільство. Кропивничани, пишаймося українською історією!

В гостях у Марка Кропивницького В гостях у Марка Кропивницького В гостях у Марка Кропивницького В гостях у Марка Кропивницького
В гостях у Марка Кропивницького В гостях у Марка Кропивницького В гостях у Марка Кропивницького В гостях у Марка Кропивницького

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+