Благодійний фонд «Добротвір» та  громадська організація «Спільна дія» подарували нашій школі карту «Височинне Поінгулля».

Метою створення мапи є відновлення та збереження пам’яті про елементи крайового ландшафту, заповнення «чорної дірки» туристичного простору Центральної України. Ідея створення та розробка карти належить творчому колективу та чолі з кропивницьким географом-науковцем Андрієм Домаранським. А ініціатор реалізації проекту – народний депутат Станіслав Березкін – за його сприяння п’ятитисячний наклад отримав путівку у життя.

Карта, по суті, нагадує міні-енциклопедію, де, крім власне мапи, показана інфографіка, історичні дані по району дослідження. Також дослідники заглянули у майбутнє, зобразивши сьогодення і минуле в причинно-наслідковому зв’язку зокрема, екопроблеми навколо Інгулу, які створювалися десятиліттями.

Карта корисна не тільки для учнів та учителів-географів, а й для всіх тих, хто цікавиться історією, сьогоденням та майбутнім нашого поінгульського краю.

Пізнаємо Поінгульський край Пізнаємо Поінгульський край Пізнаємо Поінгульський край Пізнаємо Поінгульський край