«Зробімо Гірниче мальовничим!»

Сьогодні, 13 квітня, в чистий четвер, наша школа прибрала парадну частину Гірничого – схили Холодної гори. Колектив школи протягом багатьох років перетворює зелений куточок Гірничого в найошатніше місто України – Кропивницький.

«Ми згрібаємо листя, гілки, побутове сміття, щоб кожен мешканець міг безпечно і комфортно перебувати на чистих вулицях, скверах, затишних дитячих майданчиках», – коментує під час толоки моя однокласниця Любов Дідик (8Б).

Влад Рябовол (7Б) стверджує: «Ми це робимо заради природи, щоб вулиця, на якій ми граємося, була чистою. Якщо природу забруднювати, то вона не виживе».

Дякуємо за співпрацю депутату міської ради Григорію Сергієнку.

Оксана Сергіївна Бойко, класний керівник 7А додає: «Ми розпочали весняну толоку, щоб селище Гірниче було справжнім місцем відпочинку. Тож зробімо Гірниче мальовничим!».

Анастасія Чигирин, 8Б,
фото Аліна Литвинова (11),
Анастасія Чигирин, Любов Дідик (8Б)

«Зробімо Гірниче мальовничим!» «Зробімо Гірниче мальовничим!» «Зробімо Гірниче мальовничим!» «Зробімо Гірниче мальовничим!»