Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Обласні перемоги наших журналістів

20 квітня вихованці клубу журналістики: Данило Баділов, Максим Тимошенко, Данило Шереметьєв (5Б), Павло Панін, Влад Рябовол, Володимир Кочетков (7Б), Анна Варакута (8Б), нагороджені дипломами обласного конкурсу «Шкільна журналістика».

Відбувався захід всьоме, і вже традиційно ми – серед  переможців. Проводив конкурс факультет філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за сприяння Британської Ради в Україні (програма «Active Citizens»). До журі входили: декан факультету, доцент Людмила Кричун; завідувач кафедри видавничої справи та редагування, доцент Наталя Фенько; кореспондент газети «Дзеркало тижня» Світлана Орел, ведучий програми «Єлисаветградський книговир» Дмитро Шульга, головний редактор газети «Університетський меридіан» Вікторія Салогуб.

Спершу учасники потрапили на цікаві майстер-класи від кращих журналістів Кропивницького: Олена Бринза (телеканал «Інтер»), Ольга Ткаченко (газета «Перша електронна»), Дмитро Шульга (ведучий телепрограми «Єлисаветградський книговир»).

Ми вибрали майстер-клас від кореспондента каналу «Інтер» Олени Бринзи, яка розповіла про особливості роботи репортера. А починала вона свою кар’єру, як і ми, зі шкільної газети! «Будь-яка професія – це стиль життя, – підкреслила вона. – Якщо ти журналіст – це невід’ємна частина твого життя».

Анна Варакута (8Б) перемогла в номінаціях «Майбутній журналіст» за статтю «Все починається з малого» та «Тележурналіст» за інтерв’ю «Цікаве поряд».

Без конкурентів ми виграли номінації «Відеорецензія на книгу» за міні-фільм «У Домі дивних дітей» (творці: Данило Шереметьєв, Максим Тимошенко, Влад Резінкін, Максим Резніченко, 5Б, та Крістіна Гончаренко, 8Б). А Володимир Кочетков (7Б) написав матеріал про випускника нашої школи, Народного Героя України Вадима Довгорука – і отримав за це диплом ІІІ ступеня в номінації «Лонгрід».

Потім Данила Шереметьєва та Максима Тимошенка знімали для телеканалу «Кіровоград». Вони розповідали про свою участь у створенні відеорецензії «У домі дивних дітей».

Після церемонії нагородження наш керівник Василь Левицький, журналіст обласної телекомпанії, запросив нас на радіо. Ведуча Людмила Ніколаєвська записала з нами інтерв’ю для програми «Маленька зірочка» на обласному радіо «Скіфія-Центр».

Данило Баділов, Володимир Кочетков, Павло Панін,
фото Максима Тимошенка, Данила Шереметьєва, Влада Рябовола

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+