Випускний 1970 року – на вулиці Шевченка! Випускний 1970 року – на вулиці Шевченка! Випускний 1970 року – на вулиці Шевченка! Випускний 1970 року – на вулиці Шевченка!

11 травня до нас завітали випускники 1970 року Тетяна Бурцева, Людмила Ракул, Сергій Слєсаренко, Роман Булгачов, які поділилися добрими спогадами та світлинами про рідну школу.

У перший клас вони пішли в 1962 році в приміщення школи, яка розташовувалася на вул. Островського (де нині правий бік набережної та приміщення Станції технічного обслуговування). У 1967-му учнів 22-ої перевели в будинок школи на розі Плетеного та Рівненської (директором тоді був Йосип Вайсбурд, який мав великий авторитет серед вихованців). А з 1968 по 1970 учні навчалися в цій же 22 школі, але в тимчасовому приміщенні на вул. Шевченка (директором у той період був уже Федір Мартинович Шевченко).

Таким чином восьмий клас наші вихованці закінчили у 1970 році, і їхній випускний відбувся у приміщенні 22 школи на вулиці Шевченка.

А в 9-10 класах наші випускники продовжили навчання в школі №6, в якій математику викладав Борис Cтефанович Набока.

Після теплої зустрічі в стінах теперішнього приміщення школи гості залишили в візитаційній книзі наступне: «Шановний Борисе Стефановичу та педагогічний колективе школи! Дуже схвильовані зустріччю з нашим улюбленим учителем! Надзвичайно раді, що директор і педагогічний колектив дуже бережно і з повагою збирають і бережуть історію нашої рідної школи! Нам це особливо дорого, тому що 22 школа сформувала у нас перші принципи суспільства, навички навчання та праці, яку стали потрібними в подальшому житті. Від усього серця бажаємо Вам, Борисе Стефановичу, і Вашим колегам міцного здоров’я, наснаги, весни і радості в душі! Велике спасибі Вам за все!».