19 травня у парку Ковалівському відбувся фестиваль до Дня Європи – «Єврофест-2017». Євроклуб нашої школи «Пульс» представляв на фестивалі Францію. Діти достойно підготували виступ про історію, культуру та сьогодення цієї країни.

Олександра Сєдова, Валерія Борисенко, Марія Сагура, Ксенія Хоменко, Лілія Бикова, Віталій Смаглюк відчули себе справжніми французами а також занурили гостей фестивалю у романтичну атмосферу цієї країни.

Окрім представлення обраної країни, учні брали участь у різноманітних флешмобах і пробігли квест «Країнами світу».

Анастасія Чигирин у колективі «Гльокляйн» станцювала на фестивалі «Квадриль» та «Польку» (за виступ нагороджено двома грамотами). «Особливо сподобався квест, на якому ми багато дізналися про історію, традиції, культуру інших країн», – ділиться враженнями Анастасія.

Наприкінці свята відбулось нагородження талановитих євроклубівців, де відзначили нашу Анну Варакуту і нагородили її дипломом. Аня написала чудовий твір «Я – європеєць», за який і здобула нагороду.

Ми – європейці! Ми – європейці! Ми – європейці! Ми – європейці!