19 травня в останній для 11-класників навчальний день шкільна громада вирішила провести Свято останнього дзвоника.

Свято згуртувало всіх учнів, їхніх батьків, друзів школи на шкільному майдані. Випускники зі сльозами пригадували шкільні історії, які відбувалися в початкових класах, різноманітні події шкільної буття середньої і старшої школи.

Перша вчителька Алла Мала зазначила, що для неї це був «найнестандартніший клас» та звернулася до вихованців: «Я вас люблю, я вас поважаю і завжди з радістю чекаю на вас».

«Ви всі, дорогі випускники, народилися в ХХІ столітті. Ви стали свідками двох революцій і чималих змін у суспільстві, – підкреслив під час виступу директор Борис Набока. – Шановні випускники, це не крапка в вашому житті, а логічне продовження викликів ХХІ століття: здобути знання не на все життя, а здобувати знання протягом всього життя».

«Наші випускники йдуть у доросле життя з коштовним багажем знань, – наголосила класний керівник Вікторія Дунаєва. – А здобутий він завдяки учителям та самим вихованцям».

Крістіна Гончаренко подарувала випускникам пісню «Последний звонок». Потім 11-класники разом заспівали хіт Скрябіна «Випускний».

Зворушливим було виконання випускниками вальсу та запуск у небо «кульок мрій». На завершення всім учителям школи від батьків випускників вручено букети квітів.

Артем Шевченко, 5А,
фото Ярослава Берегельського, 5Б, Романа Альошина, 9А

Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників