Останній дзвоник запросив на канікули

1 червня, у День захисту дітей, перегорнуто сторінку ще одного навчального року. А для наших дев’ятикласників сьогодні пролунав водночас останній у рідній школі дзвінок.

Привітати та підтримати з цією знаковою подією прийшли представники громадськості, депутат міської ради Григорій Сергієнко, батьки, родичі, друзі…

Почесним колом пройшли класні керівники 4-х класів: Катерина Аширбекова (4А), Поліна Драч (4Б), Ольга Ситник (4В).

На шкільному майдані вже звично майоріли прапори України та Європейського Союзу, а стяг нашої школи винесла Анастасія Чигирин (8Б).

Дякуємо депутату міської ради Григорію Сергієнку та начальнику міського управління капітального будівництва Віктору Ксеничу за проведення якісних ремонтних робіт у школі, Геннадію Солдецькому, помічнику народного депутата України Станіслава Березкіна, за музичне забезпечення заходу.

Попри сумні нотки, урочистості були наповнені патріотичним настроєм, врученням нагород за здобутки в навчанні, музичних, літературних та інших конкурсах. Під час святкової лінійки педагогів, які найтісніше працювали з дев’ятикласниками, нагороджено нагрудними медалями: Вікторія Дунаєва, Людмила Тарасенко, Світлана Тунік, Ірина Бігун, Марина Лазовік.

Вітаємо переможців 2016-2017 н. р. у номінаціях:

Депутат року: Лілія Бикова, Кирило Диркач, Віталій Смаглюк.
Учень року: Анастасія Полякова, Олександра Сєдова, Анна Варакута.
Артист року: Крістіна Гончаренко, Карина Білова, Катерина Ліхачова, Іван Луцюк.
Спортсмен року: Крістіна Гончаренко, Карина Білова, Данило Жуков.
Дизайнер року: Ксенія Мацола.
Публіцист року: Анна Варакута.
Краєзнавець року: Володимир Кочетков.
Журналіст року: Павло Панін, Влад Рябовол.
Фотокореспондент року: Артем Шевченко.
Читач року: Вікторія Курлова, Крістіна Гончаренко.
Ведучій року: Білова Карина, Віталій Смаглюк, Кирило Диркач.
Художник року: Валерія Борисенко, Катерина Потривайло, Тетяна Шевченко.
Майстер року: Олександр Фоменко, Євген Маленко, Максим Резніченко, Вікторія Курлова, Олександр Тимчук.

Усім бажаємо змістовних та корисних канікул, а випускникам – успішних випробувань на екзаменах та правильного вибору шляху у світі професій.

Останній дзвоник запросив на канікули Останній дзвоник запросив на канікули Останній дзвоник запросив на канікули Останній дзвоник запросив на канікули