9 червня наші випускники попрощалися зі школою, але пообіцяли завжди бути поряд.

Дев’ятикласників зустріла оригінально прикрашена актова зала, яку наповнили їх рідні вчителі, батьки, друзі…

На урочистій церемонії витупили:

Борис Набока, директор школи: «Шановні батьки, ви довірили нам велику справу – своїх дітей. Ми протягом цих років дружньою родиною вчили, виховували та наставляли наших дітей! Разом з вами ми створили школу радості, успіху та поваги».

Людмила Тарасенко, класний керівник 9А: «Дорогі мої випускники, побажаю вам лише найкращого! Шануйте батька і матір своїх! Щастя великого, хай будуть довгими шляхи».

Світлана Тунік, класний керівник 9Б: «Удячна батькам за розуміння, підтримку, повагу і допомогу. Мій клас – це шістнадцять неповторних особистостей. Кожного дня я поспішала до школи, тому що знала – на мене чекають мої учні. Вони добрі, щирі, справжні».

Тетяна Музиченко, перша вчителька 9А: «Сьогодні ви ступаєте на шлях дорослого життя. При цьому пам’ятайте, що є люди, які завжди вас підтримуватимуть!»

Олена Андреєва, перша вчителька 9Б: «Яскравих сонячних днів! Нехай усі починання будуть завершеними».

Випускники подарували всім чуттєві пісні («Прощавай, рідна школо моя…», «Старі фотографії»), жарти та щирі слова вдячності.

Володимир Дерев’янко, Ірина Полякова, члени батьківських комітетів, від імені батьківської громади подякували всім учителям за велику працю: «Для нас це пам’ятний випуск. Адже вчителі вашої чудової школи гідно виховували наших дітей, за що ми дуже вдячні школі. По суті, ми разом із вами формуємо нову генерацію України».

На завершення директор наголосив, що протягом цих дев’яти років школа змінювалася, оновлювалася. А наші учні були не тільки учасниками, а й творцями цих змін.

У вересні, напередодні святкування Дня школи, ми відкриємо галерею випускників з далекого минулого по сьогодення.

Тож запрошуємо всіх вас ознайомитися з цікавою історичною експозицією і відчути гордість за наших випускників та школу.

Випускники, школа завжди з вами! Випускники, школа завжди з вами! Випускники, школа завжди з вами! Випускники, школа завжди з вами!