Пора братися за умПора братися за умПора братися за ум18 грудня до дня святого Наума, покровителя розуму, знань, доброчинства, в 1А класі відбувся цікавий виховний захід «Прийшов Наум – пора братися за ум». Це свято стало своєрідним підбиттям підсумків навчання першокласників у І семестрі.

Своїх батьків, які були запрошені на свято, учні порадували гарним декламуванням віршів, виконанням пісень і танців. Під час проведення конкурсів «Живе слово», «Відгадай, скільки», «Збери пазли» першокласники продемонстрували свої вміння читати, рахувати, мислити логічно. Також діти мали змогу позмагатися у спритності, швидкості, в естафетах «Хто швидше», «Мандруємо крижинами».

Атмосфера свята подарувала дітям і гостям гарний настрій та позитивні емоції.

Діти були вдячні організаторам заходу вчителю музики Світлані Тунік, ученицям 5А класу Мирославі Плахотнюк, Анастасії Барабей, Валерії Мультон та Аліні Конотопенко.

Тетяна Музиченко, класний керівник