23 червня в актовій залі на випускників чекало урочисте вручення атестатів, інших дипломів про перемоги в освітніх конкурсах, відзнак громадських організацій, ексклюзивного випуску газети «Alma mater», пам’ятних медалей «Випускник-2017».

«Шановні учні, в ці незабутні хвилини ми прощаємося з вами як з одинадцятикласниками, – зазначив директор Борис Набока. – Але ми завжди готові підтримувати з вами зв’язок, радіти вашим успіхам, бути поруч у лиху годину, зігріти в теплій оселі рідної школи».

Класний керівник Вікторія Дунаєва у привітальному слові зауважила: «Кожен із вас з часом зробить висновок, наскільки вам допомогла школа. Хай вам щастить у житті!».

«Вибачте, якщо ми колись не розуміли вас, дорогі діти, – звернувся до випускників Б. Набока. – Хоча ви знаєте, що ми завжди намагалися бути вам справжніми друзями! Ви – наша гордість і надія!».

Випускник школи – наша гордість і надія! Випускник школи – наша гордість і надія! Випускник школи – наша гордість і надія! Випускник школи – наша гордість і надія!