Школа очищує місто

23 червня ми спілкувалися з Віталієм Приходьком, головою обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги, та вже вкотре передали в його організацію сотні відпрацьованих батарейок.

Їх упродовж останніх місяців приносили в школу учні, адже їм відомо, що збір відпрацьованих батарейок – дуже важлива справа.

«В Україні щороку викидають близько 10 тонн батарейок, що надзвичайно забруднює навколишнє середовище, оскільки в них містяться багато токсичних речовин, – пояснює В. Приходько. – На жаль, організовано збирається лише частка батарейок – все інше засмічує природу на довгі десятиліття».

Діти нашої школи розуміють, що потрібно не тільки особисто брати участь в цій акції, а й запрошувати своїх рідних, друзів, знайомих до участі в утилізації відпрацьованих батарейок.

Так ми можемо змінити екологічну ситуацію в країні і світі на краще!