Свято для всіх нас

Сьогодні, 1 вересня, на шкільному майдані нам подарували яскраве Свято першого дзвоника.

На початку ми традиційно ми виконували головну пісню України. А потім лунав гарний гімн об’єднаної Європи – «Ода радості».

На Свято першого дзвоника до нас завітали: Геннадій Солдецький, помічник народного депутата України; Григорій Сергієнко, депутат міської ради; Лідія Репетило, мати-героїня; Надія Тихонович, заступник голови обласного Товариства політичних в’язнів та репресованих; Інна Воронцова, член студентського парламенту Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка; Юрій Сидоренко, комендант Гірничого; ветерани праці, члени вокального ансамблю «Гірничанка»; ветерани педагогічної праці.

Інна Воронцова на урочистій лінійці звернулася до учнів: «Дорогі діти, приємно дивитися на вас, усміхнених та життєрадісних! Серед вас стоять майбутні спортсмени, педагоги, лікарі… Знання – як намисто, тож бажаю, щоб воно було цілісним і міцним».

Наша багаторічна кореспондентка газети «Alma mater» Анастасія Марущак, яка продовжує навчатися журналістиці в Польщі зауважила: «Я від імені випускників 2016 року вітаю зі Святом першого дзвоника. Бажаю бути порядними, кмітливими  і залишатися такими ж небайдужими до долі нашої України».

Надія Тихонович побажала учням мирного неба та успішного навчального року, а також подарувала школі краєзнавчу книгу Ю. Матівоса «Вулицями рідного міста».

«У цьому році ми запускаємо нові проекти, – зазначив директор Борис Набока. – Серед них – відкриття кабінету інформаційно-комунікаційних технологій, встановлення дошки випускників школи 1935-2017 років, оновлення експозицій музею історії школи та інші важливі справи».

Передав вітання рідній школі також Народний Герой України Вадим Довгорук – наша жива легенда.

Привітали з Днем знань друзі нашої школи з різних країн світу:  Давид Дерев’янко, Марина Журавльова (Польща); Наталія Кошутська, Ярослав Наровченко, Костянтин Перепелиця, Наталія Кравченко, Олена Майстренко, Рита Сальник (США); Дмитро Антіпов, Ірина Антіпова (Урбан), Людмила Куліш, Анна Антонова (Кістнер), Оксана Гулевська, Світлана Дадушко, Ліза Саркісян, Олена Ласточкіна, Анастасія Коняхіна (Німеччина); Тетяна Мальована, Валерій Скоков, Ольга Береза, Лариса Перепелиця (Іспанія); Світлана Сокольченко (Бєларусь); Світлана Макарова, Антоніна Шелудько, Дмитро Сальник, Тетяна Канаєва (Ізраїль); Дмитро Сазоновичюс (Латвія); Максим Гайдарук (Молдова); Тетяна Васильєва (Канада); Оксана Кукушкіна, Ольга Гвоздєва, Вадим Веретенник, Ростислав та Дмитро Малеванчук, Андрій Іллясов, Ольга Болтенкова (Росія).

Усі ці люди підтримують нас, а об’єднує їх наша 22 школа.

«Пам’ятайте, дорогі учні, що перед вами відкриті всі європейські дороги – тож майбутнє залежить від вас!», – підкреслив Б. Набока. – А вступати в широке громадське життя варто вже в шкільні роки. Для цього ми запрошуємо брати участь у діяльності учнівського парламенту.

Особливі вітання були адресовані нашим першокласникам. Вони пройшли колом пошани, а ми їх вітали бурхливими оплесками.

А стартовий дзвінок у цьому навчальному році пролунав від першокласниці Богдани Касап та дев’ятикласника Ігоря Руденка.

Класним керівникам Світлані Тунік та Інні Прокопенко вручено кубки за зразкове оформлення навчальних кабінетів.

Павло Панін, юний журналіст,
Василь Левицький, керівник клубу

Свято для всіх нас Свято для всіх нас Свято для всіх нас Свято для всіх нас