Учнівський парламент: новий сезон

7 вересня ми обрали очільників учнівського парламенту школи.

Визначилися лідери, які балотувалися на керівні ролі: Карина Ламанова (8Б), Тетяна Шевченко (8А), Карина Білова (9Б), Володимир Кочетков (8Б), Неля Панченко (6Б).

«Головування в учнівському парламенті передбачає велику відповідальність та різноманітність організаторської роботи. Тому прошу делегатів конференції серйозно поставитися до цієї посади!» – підкреслив на початку педагог-організатор Євген Лазовік.

Потім кожен кандидат коротко розповів про себе та представив бачення діяльності учнівського парламенту.

Усього в таємному голосуванні взяло участь 30 делегатів та радники учнівського парламенту Марина Лазовік, Євген Лазовік, Ірина Бігун, Василь Левицький, член студентської ради педагогічного університету магістрант Інна Воронцова.

За результатами голосування, головою учнівського парламенту обрана Карина Білова, її заступниками – Тетяна Шевченко та Каріна Ламанова.

Попереду нас чекає багато інтелектуальних, розважальних, спортивних ігор, трудових десантів, активна діяльність на благо школи та Батьківщини!

Влад Резінкін, 6Б,
фото Олександра Сідорчука

Учнівський парламент: новий сезон Учнівський парламент: новий сезон Учнівський парламент: новий сезон Учнівський парламент: новий сезон