Зі святом, учителі-професіонали!

29 вересня, на День учителя, наші учні привітали всіх педагогів школи з їхнім професійним святом та подарували святковий концерт. Дар’я Ширінська привітала танком у стилі контент, Крістіна Гончаренко – піснею «Дякую тобі…», Катерина Ліхачова – «Змінити все…», Олександра Бурлака – «Деревце роду» та «Мир вам, люди, на землі».

Ведуча, голова учнівського парламенту Карина Білова від імені всіх учнів побажала вчителям добра, щастя, віри, надії, любові та щасливих учнів.

Педагогічний колектив вдячний своїм вихованцям за таку теплу душевну програму.

Також на Святі вчителя привітали наших вчителів, випускників школи: золоту медалістку Ольгу Барсукову та срібну – Галину Вященко, які 25 років служать маленьким громадянам суверенної України!

«Шановні вчителі, я дуже вдячний вам за те, що ми згуртованою командою працюємо разом, закладаючи підвалини Нової української школи!» – підкреслив під час святкової програми директор Борис Набока.

Висловлюємо велику подяку депутатам учнівського парламенту та його раднику Євгену Лазовіку за шанобливу організацію учительської вітальні.

Зі святом, учителі-професіонали! Зі святом, учителі-професіонали! Зі святом, учителі-професіонали! Зі святом, учителі-професіонали!