7 жовтня з метою виховання любові до рідного краю, збагачення знаннями про свою країну, її історичне минуле відбулася екскурсія учнів 3А та 3Б класів до Дніпра.

Звичайно, Дніпро, як і будь-яке інше місто на Землі, гарне, загадкове, таємниче.

Учні за декілька годин пройшли з оглядовою екскурсію містом, побували у планетарії, де познайомилися з «зоряною» абеткою.

Історичний музей, перший під відкритим небом в Україні, вразив дітей виставкою бойової техніки з зони АТО.

Незабутні враження залишили прогулянка парком Лазаря Глоби, де учні мали можливість проїхати в екскурсійних вагончиках дитячої залізниці, та парком Тараса Шевченка, який відкрив перед нами неймовірний оглядовий майданчик на ріку Дніпро.

На завершення на дітей чекала «смачна зупинка» в «Макдональдсі».

Тож по закінченні екскурсії у кожного залишилися неповторні враження. Всі були дуже задоволені таким відпочинком.

Світлана Ніколенко, класний керівник 3Б

Мандруємо Україною: Дніпро Мандруємо Україною: Дніпро Мандруємо Україною: Дніпро Мандруємо Україною: Дніпро