Наше музейне коло

Педагогічний колектив школи протягом двох років досліджував музейну спадщину міста.

Однією з особливостей проведення шкільних канікул для вчителів було спільне відвідування культурно-освітніх закладів із вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної та духовної культури. Таким чином ми з науково-просвітницькими візитами побували у всіх головних музеях міста – а це: обласний краєзнавчий музей, меморіальний музей Марка Лукича Кропивницького, обласний художній музей, художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна, літературно-меморіальний музей Івана Карпенка-Карого, а також у галереї «Єлисаветград» та відвідали заповідник-музей «Хутір Надія».

Звісно, одним із завдань було не тільки відпочити та примножити свої знання в тій чи іншій галузі, а й застосовувати нові надбання на практиці. Так, наприклад, наш масштабний проект із написання понад сторічної історії школи пов'язаний із важливими сторінками життя краю і України в цілому.

До речі, у нашій школі зусиллями учителів та учнів були створені: військово-патріотичний музей та музей історії школи, які отримали звання «Зразковий». Тож наш заклад освіти також бережливо ставиться до збереження та примноження матеріальних та культурних надбань школи, Гірничого, міста й України загалом. Нерідко ми беремо разом з учнями участь у заходах, що відбуваються в міських музеях, популяризуємо їхню діяльність, співпрацюємо та діємо на спільне благо.