Зустріч з галеристомЗустріч з галеристом10 листопада в музейній залі школи відбулася зустріч з власником картинної галереї «Єлисаветград» Миколою Цукановим. Дружні стосунки з відомим в Україні галеристом надають творчої наснаги педагогічному і учнівському колективу та завжди корисні галереї.

Систематичне відвідування різноманітних тематичних експозицій зацікавило багатьох з нас долучитися до дослідження духовної культури нашого міста, а раритетні речі, які ми здобували під час пошукової роботи, передавалися до галереї для формування наступних експозицій.

Сьогодні ми подарували ретро-програвачі вінілових пластинок 1930-70-х років, які у минулому році також було передано галереї.

Також ми звернулися з проханням до Миколи Цуканова дослідити гносеологію невідомої картини та започаткувати рубрику «Історія однією картини».

На згадку про зустріч М. Цуканов подарував шкільному музею свою книгу «Коллекционер Ильин. Двадцать лет спустя».

Валерій Прядун,
адміністратор шкільного сайту