17 листопада учні 2Б відвідали бібліотеку Гірничого, де взяли участь у незабутньому святі до Дня дитини «Знай свої права, дитино!»

Учнів познайомили з їх правами та обов'язками. Діти мали змогу ознайомитися з книжковою викладкою «Не порушуйте наші права». Учасники заходу дізналися про історію виникнення свята, про Конвенцію про права дитини, яку було прийнято майже всіма країна світу. На прикладі казкових героїв вивчали статті із Конвенції, моделювали свої дії в колективі та громадських місцях.

А ще учасники дійства створили правове дерево, вивчили магічну формулу і пообіцяли користуватися нею у повсякденному житті: «Я знаю свої права! Я вмію ними користуватися!»

Людмила Пасічна, класний керівник

Я знаю свої права! Я вмію ними користуватися! Я знаю свої права! Я вмію ними користуватися! Я знаю свої права! Я вмію ними користуватися! Я знаю свої права! Я вмію ними користуватися!