Урок-колаж

На уроках мистецтва учні 9Б продовжують роботу над розвитком свого естетичного смаку.

Мистецтво авангардистів увібрало в себе динамізм життя, інноваційні устремління епохи. Його часто називають елітарним, незрозумілим. Художники, на початку ХХ століття, почали працювати в техніці колажу та аплікації, використовуючи зображення з найрізноманітніших елементів: графічних знаків (літер, цифр, нот), малюнків-схем, кольорового паперу, обривків газет, шпалер з орнаментом, імітацій різних фактур. Все це в уяві глядача мало складатися в певний образ (зазвичай «натюрморт»). При досить віддаленій схожості з оригіналом сенс твору підказувала його назва.

Цього разу захопившись мистецтвом авангардизму учні з захопленням створювали свої «шедевральні» портретні колажі. Кожен мав змогу долучитися до творчої майстерні і стати справжнім художником-авангардистом.

Світлана Тунік, учитель мистецтва