Наші в Донецькому юридичному інститутіНаші в Донецькому юридичному інституті

9 січня до рідної школи завітав випускник 2017 року Євген Уніченко. Тепер він – студент І-го курсу Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України.

«Я вже успішно склав першу сесію, – розповідає Євген. – Дуже задоволений рівнем викладання у інституті. У нашого вишу – надзвичайно технологічне забезпечення, вуз активно співпрацює з Німеччиною…»

Євген зустрівся зі своїми учителями: Іриною Бігун, Валерієм Прядуном та ін., уперше, разом із другом Олексієм Ширковим, побував у «Галереї випускників школи».

Євген та Олексій були приємно здивовані масштабністю проекту, що розгорнувся на стінах актової зали, зрозуміли духовні зв’язки з рідною alma mater.

Олексій закінчив 9-ий клас у нашій школі. На світлинах різних років він знайшов і свою маму – Надію (випуск 1995 р.), і бабусю Аллу Олексіївну, яка довгий час працювала в нашій школі заступником директора.

Наші випускники раділи, фотографувалися та дякували за гостинний прийом.