Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

«Хочеться робити людям добро»

На кого Ви навчаєтеся? Чому обрали такий напрям діяльності?

Зараз навчаюся в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка на факультеті психології та педагогіки, спеціальність «Соціальний робітник». Власне, я з 10 класу хотіла вивчати психологію, самостійно опановувала літературу. Тож коли вступала в університет, у мене вже була певна інформаційна база. Хочу стати компетентним фахівцем в системі соціальних відносин – тому пішла до університету. Ми – соціальні особистості, живемо в соціумі, розвиваємося тоді, коли ми взаємодіємо з людьми. І я вважаю, це треба вміти робити якомога краще. Потрібно правильно будувати стосунки, вміти налагоджувати позитивні комунікації, щоб краще розуміти себе і людей, які тебе оточують.

Що Вас зацікавило в школі?

У перший день мною оволоділи змішані відчуття від перебування в рідному закладі освіти. А другого дня робота в школі стала мені зрозумілішою. Коли я була на уроках в 7А, учні нагадали мій клас, моїх друзів. Діти загалом класні, хоч іноді не завжди дотримуються дисципліни. Приємно, що школа зберігає пам’ять про всіх випускників. У захваті роздивлялася знайомі обличчя своїх друзів, рідних, батьків в «Галереї випускників 1931-2017 років».

Чи подобається Вам працювати з дітьми? Чим саме?

Так, особливо з підлітками, тобто учнями 8-9 класів, тому що вони можуть спілкуватися фактично на рівних, адекватно сприймати інформацію. Із дітьми молодших та середніх класів я ще не мала змоги працювати.

Чим Ви хочете допомогти дітям?

Ще з 10 класу отримала можливість зануритися у світ дітей, які потребують допомоги (дітки-сироти, діти в кризових сім’ях). Дуже вплинули на мій світогляд заходи, які ми організовували в дитячому притулку. Мені так хотілося приносити тим діткам хоч частку радості! Власне, була ціла низка ситуацій, які перевернули мій світогляд.

З того часу я рухаюсь у цьому напрямі, переймаюся волонтерськими справами, співпрацюю з будинком дитини «Наш дім», організацією «Серце матері і дитини», була вожатою в літньому таборі. Проводжу профілактичні, мотиваційні заходи в школах міста. Це дуже здорово, коли ти мотивуєш, показуєш альтернативний шлях, надихаєш на пошук інших шляхів.

Зараз із друзями розробляємо цікаві проекти, квести, клубні справи.

Запитання готували: Катерина Іванюта, Ангеліна Лисенко (5Б),
Андрій Шевченко (8А), Данило Жуков (9А)

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+