Конкурс читців Шевченкової поезії27 березня в актовій залі школи учні 5-9 класів представили своє бачення поезії Тараса Шевченка. У дружній атмосфері діти намагалися передати власне відчуття творчості Великого Кобзаря, поезії якого актуальні й сьогодні.

Вразило членів журі (вчителів-мовників) як добре знання текстів, так і розмаїття тем творів. Виконавці поезій вражали емоційністю подачі, внутрішньою впевненістю, акторською майстерністю загалом – тож визначити кращих було надміру важко.

Врешті журі схилилося до думки, що найбільш глибоко прониклися поезією: Дар’я Кирячок, Валерія Борисенко, Лілія Бикова, Юлія Васильченко, Ярослава Хаджинова, Аліна Безугла, Катерина Тимчук, Вікторія Федорова, Юлія Комісарова, Мажона Хупенія. Яскраво виступили також: Анастасія Полякова, Наталія Бондар, Анна Старченко, Анастасія Старченко, Маргарита Самойлова, Марія Ткаченко.

Вітаємо всіх із перемогою та бажаємо й надалі бути залюбленими у Шевченкове слово.