Кропивничани попрощалися із воїном – випускником нашої школиКропивничани попрощалися із воїном – випускником нашої школи16 серпня кропивничани прощалися із земляком – учасником Операції Об’єднаних Сил Михайлом Михайловичем Яровим, який поклав своє життя за свободу і незалежність свого народу.

Загинув вірний син України, військовослужбовець Збройних Сил, Михайло Михайлoвич Ярoвий, життя якого героїчно обірвалося на 41–му році життя, під час проведення Операції Об’єднаних Сил на сході України.

Михайло Михайлович Яровий народився 19 вересня 1977 року в Кіровограді. Успішно навчався в загальноосвітній школі № 22 та після її закінчення у 1993 році вступив до професійного училища №4.

Із липня 2018 року Михайло Яровий був зарахований до лав Збройних Сил України на службу за контрактом.

13 серпня 2018 року під час виконання бойового завдання в районі проведення Операції Об’єднаних Сил, у населеному пункті Мар’янка Донецької області солдат Михайло Михайлович Яровий загинув, отримавши смертельні поранення від підриву на ворожій міні. Він до кінця з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок.

— Для всіх він був надійним другом, простою, відкритою і небайдужою до життя людиною. Не словами і крилатими гаслами довів, що любить свою Батьківщину, а віддавши своє життя за нашу свободу і незалежність, – відзначив у своєму виступі товариш по службі солдат Дмитро Поворознюк.

У своєму виступі Борис Набока (директор школи 1982-2017 років) сказав, що Михайло Яровий був одним з найкращих випускників школи: організований, дисциплінований, завжди націлений на виконання своїх обов’язків, надійний товариш. Колектив школи глибоко сумує з приводу болісної втрати та висловлює співчуття рідним і близьким Михайла. Пам’ять про воїна-героя послужить прикладом наступним поколінням учнів нашої школи.

Молитву за упокій українського воїна прочитав керуючий Кіровоградською Єпархією Української православної церкви Київського патріархату, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

Слава Героям! Вічна і світла пам'ять!

За матеріалами сайту Міської ради міста Кропивницького