22 вересня учні 3Б, 4Б та класів вирушили у захопливу подорож до Черкаської області в село Івківці у просвітницько-розважальний центр «Зерноленд».

На початку екскурсії діти побували на справжньому вітряку та дізналися про те, як раніше мололи муку, до появи електрики. Під час квесту піднімалися на Семидубову гору, де за легендою похований Богдан Хмельницький.

Після турпоходу взяли участь у різноманітних майстер-класах по виготовленню паперу з кропиви, виробів з глини, заліза, створювали ляльки-мотанки. Також учні відвідали музей старовинних речей, де можна було до всього доторкнутися руками.

А найбільше запам’яталися різні розваги : ходіння на ходулях, стрільба з луку, настільні ігри, літні лижі, катання на конях та багато іншого. Подорож дітям дуже сподобалась!

Людмила Пасічна,
класний керівник 3Б класу

Мандруємо Україною: Зерноленд Мандруємо Україною: Зерноленд Мандруємо Україною: Зерноленд Мандруємо Україною: Зерноленд