Запрошуємо до створення ювілейного номера «Alma mater»! Вже 23 роки газета щомісяця сповіщає про життя школи своїх читачів. «Alma mater» - рідна домівка, таку назву було вибрано для газети, яка згодом стала обличчям школи. «Alma mater» допомагає своїм читачам дружити, бути людяними, відвертими, принциповими, розумітися в мистецтві, літературі, спорті, вчить любити рідний край, шанувати рідну мову.

Понад 2000 сторінок видання віддзеркалювали наше повсякдення, яке назавжди залишиться на шпальтах літопису школи і за яким нащадки будуть пізнавати наш час.

Газета надає можливість дітям проявляти свої таланти, активно брати участь у житті школи, відкривати для себе значимі соціальні ролі, створює майданчик для висловлювання особистої точки зору. Тут виховують громадян, які мають свою позицію і вміють її відстоювати, особистостей, які поважають себе та інших, лідерів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства в Україні.

У квітні місяці 2019 року відбудеться чудова подія – вийде з друку 200-й номер газети. Це нагода переглянути сторінки літопису школи, осмислити історію життя, навчання та досягнень 23 поколінь випускників.

Запрошую всіх реалізувати заманливу ідею – створити 200-й ювілейний номер разом!

З вірою у важливість творення улюбленої газети дітей та з надією на подальше її процвітання.

Бажаю всім успішного поступу до нових вершин – «per aspera ad astra»!

Б.С. Набока,
фундатор газети «Alma mater»