Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Святкові лінійки на успіх дітям20 листопада учням подаровано святкові лінійки, присвячені Всесвітньому дню дитини та 88-ій річниці нашої школи.

«Ми вважаємо, що кожен рік – святковий, кожен день – значимий, – підкреслив директор Борис Набока. – А сьогодні – особлива дата». Важливою подією стало нещодавнє вручення нашому навчальному закладові медалі, грамоти, фоліанту і присвоєння почесного звання школи-переможниці в Загальнонаціональному проекті «Флагмани освіти і науки України». Звісно, до здобуття такої почесної відзнаки доклав зусиль кожен учасник шкільної громади – тож це наша спільна перемога. Вчителів і учнів під час лінійки нагороджено грамотами та дипломами за перемоги в шкільних та обласних конкурсах.

В урочистій атмосфері озвучено поздоровлення від народного депутата України Станіслава Березкіна, а депутат Учнівського парламенту, чемпіонка Європи Аліна Безугла зачитала звернення учасників лінійки до шкільної громади.

У поетичній формі свою освітню домівку та її вихованців привітали члени Учнівського парламенту. На завершення діти разом із учителями озвучили девіз нашої школи: «Навчатися. Благодіяти. Стверджуватись» та побажали один одному й надалі втілювати ці принципи в повсякденне життя.

Незабаром – святкування Нового року, знайомство з музеєм, відвідування виставок та чимало інших несподіванок. Тож вдалого нам усім продовження навчального року та успіху в починаннях!

Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям
Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям
Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+