Святкові лінійки на успіх дітям20 листопада учням подаровано святкові лінійки, присвячені Всесвітньому дню дитини та 88-ій річниці нашої школи.

«Ми вважаємо, що кожен рік – святковий, кожен день – значимий, – підкреслив директор Борис Набока. – А сьогодні – особлива дата». Важливою подією стало нещодавнє вручення нашому навчальному закладові медалі, грамоти, фоліанту і присвоєння почесного звання школи-переможниці в Загальнонаціональному проекті «Флагмани освіти і науки України». Звісно, до здобуття такої почесної відзнаки доклав зусиль кожен учасник шкільної громади – тож це наша спільна перемога. Вчителів і учнів під час лінійки нагороджено грамотами та дипломами за перемоги в шкільних та обласних конкурсах.

В урочистій атмосфері озвучено поздоровлення від народного депутата України Станіслава Березкіна, а депутат Учнівського парламенту, чемпіонка Європи Аліна Безугла зачитала звернення учасників лінійки до шкільної громади.

У поетичній формі свою освітню домівку та її вихованців привітали члени Учнівського парламенту. На завершення діти разом із учителями озвучили девіз нашої школи: «Навчатися. Благодіяти. Стверджуватись» та побажали один одному й надалі втілювати ці принципи в повсякденне життя.

Незабаром – святкування Нового року, знайомство з музеєм, відвідування виставок та чимало інших несподіванок. Тож вдалого нам усім продовження навчального року та успіху в починаннях!

Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям Святкові лінійки на успіх дітям