Тиждень школи Тиждень школи Тиждень школи До 88-ої річниці нашого навчального закладу євроклуб «Пульс» у рамках Тижня школи провів низку заходів, зокрема: екскурсію до музею історії школи, створення інтерактивного плакату «Шкільна одіссея», вікторину «З портфелем по школі. Цікаве про школу в питаннях» та презентацію проекту «Школа без стін».

Під час заходів учні більше дізнавалися про минуле свого навчального закладу (заснування, розвиток), розмаїття його сучасного життя (діяльність клубів, «10 чудес школи»), відповідали на важливі запитання та своїми руками творили власну історію школи.

Заключним етапом Тижня школи стала квест-гра, яка передбачала вільне знайомство дітей із «цеглинками» нашої школи: історичним, математичним, літературним, мистецьким, спортивним, таємним залами. Гравцям пропонувалося побувати на всіх представлених пунктах шляху та виконати специфічні завдання: дати правильну відповідь з історичного минулого школи, порахувати кількість вікон у ній, розказати вірш, зробити малюнок, пограти в м’яча, а також залишити свої побажання.

Організатори та помічники акції (класні керівники, «Клуб журналістики») переконані, що таке незвичне представлення школи дозволить учням по-новому сприйняти місце, в якому вони здобувають знання та покращить їх особисті успіхи в навчанні.