Вітання Святого МиколаяВітання Святого МиколаяВітання Святого Миколая19 грудня, у День святого Миколая, учні старших класів привітали всіх молодших школярів зі святом. Створили чарівне дійство педагог-організатор Людмила Пасічна разом зі своїми помічниками Ксенією Данільченко, Анастасією Марущак, Вікторією Куцою (9Б), Максимом Куляміровим, Олександром Латишевим (7А).

Спершу до класу застрибував чортик на ймення Антипко, який хотів покарати неслухняних та неосвічених дітей різками. Проте серед вихованців нашої школи він таких не знайшов – тому і пішов ні з чим, поступившись місцем захисникові малечі – святому Миколаю. Познайомившись із дітками, господар свята побачив у їхніх душах тепло, доброту та велику жагу до знань. Тож святий Миколай із радістю привітав усіх діточок з веселим радісним днем, подарував їм солодощі та побажав слухати батьків, поважати дорослих і, звісно ж, гарно навчатися.