25 грудня у школі розпочалися новорічні ранки.

Учні старших класів перевтілилися в казкових персонажів: Олександр Дідик – Дід Мороз, Анастасія Стригуль – Снігуронька, Наталія Мельник – Снігова Королева, Максим Куляміров – Старий Рік, Єгор Головчук – Новий Рік, Ксенія Данільченко – Кікімора, Олена Касаткіна – Баба Яга, Маргарита Бігун – Бешкетниця, Марія Понуренко – Розбійниця, Наталя Куцевол та Дар’я Артемова – ведучі заходу. Від імені всього казкового світу вони привітали учнів початкових класів з веселими новорічними святами.

Новорічні ранки дарують свято Новорічні ранки дарують свято Новорічні ранки дарують свято Новорічні ранки дарують свято
Новорічні ранки дарують свято