Школа – за екологічний розвиток25 березня радники учнівського парламенту зустрілися з начальником обласного управління «Кіровоградекоресурси» Віталієм Приходьком.

Педагоги від імені шкільної громади передали управлінню «Кіровоградекоресурси» пакунки з тисячами використаних батарейок для їх подальшої безпечної утилізації. Учні відповідально поставилися до збору відпрацьованих хімічних елементів живлення. Про це свідчить той факт, що лише один із класів спромігся зібрати близько 200 штук відпрацьованих батарейок та акумуляторів, проте й інші проявили чималу активність. Звертаємо увагу, що більшість відходів можна переробляти: і шкоду зведемо до мінімуму, і користь будемо мати. Адже завдяки сортуванню й збиранню вторинної сировини ми зменшуємо забруднення навколишнього природного середовища, а також заощаджуємо природні ресурси, які знадобляться нам та нашим наступним поколінням.

«Ми пропонуємо забезпечити навчальні заклади контейнерами для збору вторинної сировини, щоб діти знали, вивчали та власними діями підтримували чистоту рідної землі, – пояснив начальник управління В. Приходько. – Потрібно зберегти природу, не смітити і привчити дорослих через правильне виховання дітей до роздільного збору вторинної сировини та подальшої її переробки».

Нагадуємо, що збір відпрацьованих хімічних елементів живлення триває – тож пропонуємо долучатися всіх бажаючих до цієї корисної справи! Ми маємо переходити на більш високий рівень екологічної свідомості та розвитку, що обов’язково призведе до духовного, фізичного, економічного зростання й процвітання! Тому що ми заслуговуємо на щасливе, здорове, заможне, безпечне, яскраве життя на нашій чудовій планеті! Збережімо її разом!