8 квітня у школі проведено комплекс дій з цивільної захисту. Спершу відбулася тематична лінійка, на якій наголошено на важливості і основних етапах проведення програми цивільного захисту.

Протягом дня для учнів проводилися виховні заняття, під час яких діти перевіряли свої знання в умовах тих чи інших надзвичайних ситуацій, зокрема під час евакуації, при пожежах, землетрусі, зливі, витоку газу, воєнних діях. Учні показали добрий рівень обізнаності, прийшли до висновку, що в жодному разі не треба лякатися, а опанувати себе – і дотримуватися правильних дій у відповідній ситуації. Основа частина програми – це прикладні навчання, зокрема імітація пожежі, відімкнення від електроживлення, охорона громадського порядку біля виходів зі школи, надання першої медичної допомоги та інше.

Загалом учні продемонстрували на практиці злагоджені командні дії, які врятують життя в разі справжніх проблем. Отож, будьмо готові до складних ситуацій та бережімо себе й один одного за будь-яких умов!

Аліна Литвинова, юний журналіст

День цивільного захисту День цивільного захисту День цивільного захисту День цивільного захисту