На уклін до Великого ПедагогаНа Всесвітній День учителя група вихователів та старшокласників їздила на уклін до Великого Педагога – Василя Сухомлинського.

Ми побували в святині української школи – Павлиші Онуфріївсього району, де жив найвідоміший учитель України. Побачили обличчя школи, в якій Василь Олександрович працював директором 22 роки, перетворивши її на справжню «школу радості».

Наші вихованці, зокрема члени Учнівського парламенту, почули розповідь та враження директора нашої школи Бориса Набоки від особистих зустрічей з Василем Олександровичем. Кожен мав змогу прогулятися чудовим садом, закладеним руками дітей Павлиської школи разом зі своїм наставником, а потім вклонитися реформаторові української педагогіки на його могилі.

Сонячний осінній день подарував усім учасникам поїздки душевну теплоту та зігрів їхні душі радістю. Сподіваємося, що враження від знайомства з найвидатнішим педагогом України збережуться на все життя.

На уклін до Великого Педагога На уклін до Великого Педагога На уклін до Великого Педагога На уклін до Великого Педагога